معرفی کتاب
 
نام کتاب: شکست های عشقی بر اساس باجگیری عاطفی و سبک های دلبستگی
مولفان: سپیده رحمت
قیمت: 250،000  ريال
توضیحات: عشق و فقدان دو روی یک سکه هستند، بی تردید هر رابطه ای با مرگ یا جدایی خاتمه می یابد و تجربه عشق به رویارویی اجتناب ناپذیر فقدان می انجامد. فقدان پیامد شایع عشق است، هزینه ای که باید پرداخته شود. برخی افراد وقتی با این تجربه تلخ روبه رو می شوند، با اتکا شدید و پایدار بر مکانیزم های دفاعی نا پخته فرآیند سوگ را مختل می کنند. "ولی غمی که در اشک ها بیرون ریخته نمی شود، دیگر اعضا را به گریه وامی دارد". این کتاب، به صورت یک کتاب خودیار، یاری رسان افرادی است که با غم ناکامی های روابط عاشقانه دست و پنجه نرم میکنند و همچنین میتواند منبع مناسبی برای همکاران و دانشجویان رشته روانشناسی و مشاوره باشد.
 
 
نام کتاب: مشاوره
مولفان: جوزف فرانسیس پرز
مترجمان: دکتر باقر ثنایی
قیمت: 180،000  ريال
توضیحات: کتاب مشاوره در سال 1349 به قلم شیوا و بیان سلیس استاد بزرگوار جناب دکتر باقر ثنائی ترجمه شده و برای اولین بار به چاپ رسیده است.
 
 
نام کتاب: آرامشی برای روح ، سفری به ماوراء وجود
مولفان: مایکل سینگر
مترجمان: سپیده رحمت
قیمت: 210000  ريال
توضیحات: آیا تا به حال فکر کرده اید اگر بتوانید لحظاتی خودتان را از قید و بند محدودیت هایی که همچون حصاری به دور خود کشیده اید رها نمایید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا دوست دارید بدانید برای رسیدن به آرامش درونی هر روزه چه کارهایی میتوانید انجام دهید؟ این کتاب راه کارهای ساده ای را با درک عمیق از حالات درونی شما ارایه میدهد و پاسخ های جالبی برای پرسش های ذهنی شما فراهم می آورد. این دانسته ها نخستین اکتشافات درونی شما از زندگی خصوصی و سفری به درونتان است. خواندن این کتاب و انجام تمرین های آن رابطه ی شما با جهان پیرامون و نیز رابطه شما با خودتان را تغییرداده و بطور قطع آرامشی پایدارتر را برایتان فراهم می آورد.
 
 
نام کتاب: تو را درک میکنم و قلب شکسته ات را مرهم
مولفان: سپیده رحمت
قیمت: 60000  ريال
توضیحات: تورا درک میکنم و قلب شکسته ات را مرهم گفت و گویی احساسی است که در قالب رویکرد وجود گرایی نگاشته شده است.
 
 
نام کتاب: همسر خاموش
مولفان: Harrison, A. S. A
مترجمان: زهراسادات راستگوفر
قیمت: 230000  ريال
توضیحات: رمان پرفروش در باره زندگی زناشویی یک زوج. این کتاب تصویری است از یک زندگی عاشقانه آرام که روزگار آن را به بازی غیر قابل پیش بینی و تلخی میکشاند که تحریر دلنشین نویسنده و مترجم کتاب بازگوی داستان خواهد بود.